BMW 2.0 benzin -91

Shitet nga: bmw 21 Pri 08:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 300 EUR

Komuna: Gjakovë
Shes bmwn me motorr 2.0 benzin vetura esht shum e shpejt dhe ne gjendje te rregullt regjistrim ka deri me 8.10.2015 ngjyra metalike e zez auba me folje karbon fellne te mira te rujtme vollan sport karrika te mira si dhe drita te mjegulles perpara neon extra ju mirpresim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim