BMW 320 benzin -00

Shitet nga: lui 21 Pri 18:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 000 EUR

Komuna: Gjakovë
SHITET! BMW 320ci 2.0. cope
E Ardhur nga CH full opsion
Dritat xenon pasqyrat fabriqni ne form te M3
VITI,2000 Manual 5 Shpejtesi
Hargjimet .ma se shumti 8.6..
i regjistruar ne RKS me 14.04.2015 ka 1 vit regjistrim
Serviset e kryra me 12.04.2015 vajin motorrit qveqicat filter ajrit te benzines dhe te vojit te sa nderruar
Felllga 18.zoll goma te reja koqnica diska te reja mund ti shini edhe vet
Arsyja e shitjes pershkak se sme konvenon bmw
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim