DYER PER GARAZHA 044 777 140

Shitet nga: besart islami Sot 17:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2012
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Gjakovë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 5 / BMW
Modeli: 530
Eurodoor sh.p.k ofron dyer per garazha automatike me kualitetin me te larte te prodhuesve europian nga Italia , Belgjika dhe Gjermania.
Garancion deri ne 10 vite!!
Punojme te gjitha madhesite dhe te gjitha modelet,
kontakti ; 045222571 - 049555753=============================================================================golf4 golf 5
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim