BMW X5 3.0D -04

Shitet nga: Faton 08 Tet 23:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

13 000 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Steptronic / Tiptronic
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Gjakovë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: X-modele / BMW
Modeli: X5
Shitet !Bmw x5 3.0d( 218 ps ) viti i prodhimit 2004 - automatik tiptronik 6 shpejtsi - sistemin e uljes dhe ngritjes - panoram- ulset lekur dhe me ngrohje -navigacion -klim 4 zonale - timon multifunksional - ulset me memorje dhe masazh - park senzora - dritat bi-xenon -pasqyret me senzor dhe palosje - e doganuar dhe regjistruar ne menyr te rregullt -e gatshme per cdo prove .Bmw -ja eshte seria me extra e kti modeli (diesel ) cmimi me marrveshje .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim