BMW X5 3.0d I Doganuar

Shitet nga: BMW X5 14 Maj 13:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

19 500 EUR

Viti: 2007
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Gjakovë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: X-modele / BMW
Modeli: X5
Shes BMW X5 3.0d,i doganuar dhe në gjendje shumë të rregullt si brenda ashtu edhe jashte.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim