Bmw 330d automatik-tiptronik -01 qmim i volitshem

Shitet nga: Armend 18 Qer 13:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Shes veturen bmw 330 diesel vitprodhimi 2001.
Bmw punon shum mir eshte shum e ruajtur si jasht ashtu edhe brenda dhe e paster.
Vetura ka servisin e ber komplet nuk ka nevoj per asnje investim.
Regjistrim 1 vit fix ne rks.
Posedon:automatik-tiptronik plus S,navigation,bordcomputer,tempomat,abs,esp,brenda eshte komplet m3 me interier te zi,klimatronik,
Karrikat lekur plus me nxemje,airbag,timon servo,komanda ne timon,xhamat dhe pasqyret elektronike,sensora te parkingit, te shiut dhe ne pasqyre,radio me magazin me 6 cd fabrikisht,xenon me llup fabrikisht,hapja dhe mbyllja e xhamave ne qils ,crovin
Fellne te m3 shum te bukura.me goma te dimrit te reja Pirelli origjinale
Me nje fjale vetura eshte full extra dhe punon gjithshka perfect.
Po ashtu mund te beje edhe ndrrim me ndonje vetur tjeter me te re.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim