me marrëveshje

Shitet nga: chrysler 15 Qer 09:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 1992
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Gjakovë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Chrysler
Modeli: Voyager
Shitet vetura chrysler voyager viti 1992, Fuqia 2.5 benzin
Te interesuarit mund te thirrni dhe në Viber për qdo marreveshje në: +37744301669
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim