Citroën c4

Shitet nga: Egzoni 29 Dhj 19:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 000 EUR

Viti: 2007
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Hibrid
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Gjakovë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Citroën
Modeli: C4
Shes Veturen citroen c4 1.6 dissel viti 2007 i ardhun nga zvicra qe 1 vit ne gjendje shum te rregullt teknike me servis te kryer komplet me 24.12.2015 poashtu ka edhe librin e servisit me rryp matorri dhe gjitha te ndrruara me 24.12.2015 dhe ka regjistrim deri edhe 1 vit deri me 3 dhjetor 2016 Cmim i pa diskutushem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim