Citroen C5 Disel

Shitet nga: Kujtim 04 Gsh 14:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 000 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Gjakovë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Citroën
Modeli: C5
Shitet citroen C5 Disel 1.6 eshte me targa kosovare qe kater muaj me ka ardhe nga franca vet e kam regjistru eshte ne gjendje shume te rregullt nuk ka asnje problem arsya qe po e shes jan personale dhe qe nuk po mundem ta mbaj se per vete e kam marr
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim