Shitet ose ndërohet vetura

Shitet nga: vilson prendi 21 Pri 17:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Gjakovë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Citroën
Modeli: C8
Shitet Citroeni C8 me targa te huaja ngjyre e kalter metalike.
Vetura eshte shume komode dhe ne gjendje shume shume te mire.
Motori diesel 2.2, nderruesi manual dhe ka 7 ulese.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim