Citroen Jumpy dizel -96

Shitet nga: altin 18 Shk 22:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Viti: 1996
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Gjakovë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Citroën
Modeli: Jumpy
Shitet citroeni defekt ne maqin dhe ka denim tabelat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim