Daewoo Matiz 0.8 -00

Shitet nga: daewoo 01 Mar 20:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
#Shitet Daewo Matiz, 0.8 benzin me shpenzime te vogla
#Regjistrim ka deri ne gjyse te muajit Tetor 2015 (8 muaj regjistrim)
#Xhamat elektronik dhe ka 4 dyer
#Bej edhe ndrrim me pikap ose ndonje vetur karavan 049-864-841
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim