Fiat Fiorino benin -00

Shitet nga: A. Lluka 22 Mar 12:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Makina eshte ne gjendje te rregullt, shume e mire per pune dhe eshte e c'regjistruar dmth targat jane dorezuar.
presim bleres serioz, flm per mirekuptim! Cmimi shume i volitshem!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim