Fiat Punto 1.2 -00

Shitet nga: **** 28 Shk 21:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 200 EUR

Komuna: Gjakovë
Makina eshte Fiat Punto 1250 kubik benzin, hargjimet i ka teper te vogla dhe eshte shum praktik.Makina posedon 4 dyer.Eshte ngjyr e kuqe metalike.I ka te gjitha serviset e bera.Makina eshte ne gjendje perfekte i ka edhe frenat e reja. Viti i prodhimit eshte 2000. Ka regjistrim deri ne prrill.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim