Fiat Punto 2002-sh 2600 €

Shitet nga: Ron 09 Mar 20:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 600 EUR   2 900 EUR

Komuna: Gjakovë
Fiati eshte ne gjendje shume shume te mire , i vozitur vetem nga nje plak dhe ne relacione shum te shkurtra .
Posedon 2 dyer eshte 1.3 hargjon shum pak
Shume praktik per rruqget e kosoves
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim