Fiat Scudo 1.9 Dizel -97

Shitet nga: Ardi 11 Pri 19:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Shes Fiat Scudo 1.9 Dizel,Harxhimet e vogla ,si dhe shum i pershtatshem per Pun, 3 ulese,Rexhistrimi i ka skaduar me 24.03.2015, servisin porsa ja kam bere,Çmimi shum i volitshem, veturen mund edhe te vini e ta shihni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim