Fiat Stilo 2007

Shitet nga: alban 04 Shk 17:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 500 EUR

Komuna: Gjakovë
Fiat Stilo 2007 1.9 jtd multigjet me te gjitha serviset e kryera dhe 1 vit regjistrim.
Jam i interesuar edhe te bej nderrim me pasat golf 5 apo audi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim