Fiat Ducato 2.3 JTD

Shitet nga: Haxhi Berisha 25 Sht 18:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E verdhë/artë
Komuna: Gjakovë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Fiat
Modeli: Ducato
Shes Fiat Ducato ne gjendje shum te rregullt dhe me çmim te volitshem per me shum informata na kontaktoni ne nr te telefonit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim