Fiat Ducato 2.3 JTD

Shitet nga: Haxhi 10 Dhj 21:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E verdhë/artë
Komuna: Gjakovë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Fiat
Modeli: Ducato
Shitet Fiat Ducato ne gjendje shum te rregullt me 104.000 km dhe me çmim te volitshem per me shum informata na kontaktoni në nr. të telefonit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim