Nderroj me Pikap

Shitet nga: petrit prenkaj 22 Dhj 20:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 500 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Gjakovë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Fiat
Modeli: Ducato
shes dy komba te dogunar Lloji Fiat dhe renault tabllat e dorzuara ne gjakov ne gjendje shum te mir nuk kan asnje problem
edhe ndrroi fiati ose renaultin me pikap edhe i shes
Fiat Ducato 3300 Euro
Renaulti 3200 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim