shitet ose ndrroj fiat ducato 2.3 JTD

Shitet nga: hAxhi berisha 09 Dhj 20:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 999 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E verdhë/artë
Komuna: Gjakovë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Fiat
Modeli: Ducato
fiat ducato 2.3 JTD viti 2002 km 105000 dizell, ne gjendje shum te mir dhe shum i rujten i sapo regjistruar dmth regjistrim edhe 1 vit me liber te servisit
shitet edhe ndrrimi i mundshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim