Shitet

Shitet nga: Labi 15 Mar 21:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 1999
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Gjakovë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Fiat
Modeli: Multipla
Shitet fiat multipla ne gjendje shum te mir i sapo ardhur nga ch i rujtun brenda dhe jasht presim bleres serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim