FIAT PUNTO 1.1 Benzin -98

Shitet nga: Jeton V 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Fiat
Modeli: Punto
Shitet vetura Fiat PUNTO benzin 1.1
Viti prodhimit 1998. regjistrim deri ne Mars 2016.
Vetura eshte ne gjendje shume te mire teknike.Gomat e dimrit te reja..
shenim: sms mos dergoni dhe nuk bejme nderrim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim