Shes dhe boj ndrim

Shitet nga: Ajeti 13 Shk 16:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 300 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Gjakovë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Fiat
Modeli: Punto
Fiat punto 2002 Rks klim abs central arbeg muzik cd play dhe magazin cd ekstra sport boj ndrim ( me golf 2-3 nvart sipas marveshjes edhe me ndonje vetur tjeter ) blers serioz nr. 044/049-619-234
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim