Shitet dhe nderrohet

Shitet nga: Besjan 19 Jan 16:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 1997
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Gjakovë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Fiat
Modeli: Punto
Per me shum Informohuni ne ne viber +37744406927
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim