Shitet vetura

Shitet nga: Kimete 17 Gsh 12:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Viti: 2001
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 0 - 4 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Gjakovë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Fiat
Modeli: Punto
Vetura eshte ngjyre hiri: eshte me dy dyer.Vitit i prodhimit 2001, me benzine.Ka sapo te kryer kontrrollin teknik dhe eshte e regjistruar para 2 javesh.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim