shes fiat punto 1.2 benzin 1200 euro

Shitet nga: agim 08 Shk 02:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 200 EUR

Viti: 1998
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Gjakovë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Fiat
Modeli: Punto
Shitet vetura Fiat PUNTO benzin 1.1
Viti prodhimit 1998. regjistrim deri ne Mars 2016.
Vetura eshte ne gjendje shume te mire teknike.Gomat e dimrit te reja..
shenim: sms mos dergoni dhe nuk bejme nderrim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim