Fiat Tipo 1.4

Shitet nga: Privat 09 Shk 10:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

750 EUR   850 EUR

Viti: 1992
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Gjakovë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Fiat
Modeli: Tipo
Shes veturen Fiat Tipo 1.4 benzin vetura eshte ne gjendje te mir regjistrim deri meMund te me thirrni dhe ne viber
+37744474554
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim