Ford Focus -99

Shitet nga: Sejda 06 Shk 11:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 300 EUR

Komuna: Gjakovë
Shitet vetura FORD. FOCUS 1.8 DIZELL ne gjendje te mir teknike dhe optike vetura posedon klim abs etj sa i perket gjendjes asht tip top shpenzimet teper te vogla .arsyerja e shitjes asht sepse e kom bo ni vetur tjeter cmimi 2300 euro i diskutushem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim