Ford Focus 1.8 tdci -04

Shitet nga: niki 19 Pri 12:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Komuna: Gjakovë
Shitet Ford Focus 1.8 tdci me 2 t kuqe viti en fund 2005 asht i ardhun nga gjermania pa dogan bejm dhe ndrim nese me konvenon ju mir presim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim