Ford Transit 1.8 Dizel nga Ch. Urgjent. Qmimi i ..

Shitet nga: Gjergj 19 Pri 20:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 000 EUR

Komuna: Gjakovë
Shitet URGJENT Ford Transit nga Zvicra ne gjedje shumë perfekte dhe me servisim të rregullt në Ford Garage. Makina posedon frena, goma të reja dhe gjitha pjeset tjera që janë të nevojshme. Poashtu është shumë i pershtatshëm për punë dhe ka hapsirë shumë të madhe në bagazh.
Vtiti modelit : 2010, Manual, 1.8 Dizel, 145940 km.
Makina gjindet ne Zvicer por nëse ndokush është i intersuar ta blejë atëherë makina do vijë gjatë kësaj jave. Garantoj që makina nuk ka asnjë defekt dhe do të mbeteni i kënaqur.
Qmimi është 5000 € por i DISKUTUESHEM.

Nr. Telefoni: 044971784 ose kontaktoni direkt me pronarin e makines në Ch përmes VIber: +41791995586

Faleminderit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim