Ford Escort 1.8

Shitet nga: adem 13 Mar 17:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Viti: 1992
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Gjakovë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Escort
Shitet ford escort 1992. Ne gjëndje te rregullt.Regjistrim deri më 6 prill 2016. Motorri 1.8.
Gomat e reja te dimrit dhe veres.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim