Ford fiesta 1.1 benzin

Shitet nga: fitim 07 Shk 10:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 600 EUR

Viti: 1999
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Gjakovë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Fiesta
shitet ford fiesta ne gjendje shume te mir regjistrim ka deri me 13.08.2016 . vetura posedon klim abs etj vetura ka dhe pjes rezerv motorr pjes te trapit etj . 044-749-456
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim