Ford Focus -00

Shitet nga: Vilson 21 Gsh 20:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 150 EUR

Viti: 2000
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Gjakovë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Focus
Gumat vere dhe dimer
Servis i kryer komplet me ulje ,filtera,rrypi i motorrit
Vetura esht me targa te Austris e pa doganuar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim