Ford Focus 1.8 Sport

Shitet nga: Bekim Gjoni 10 Sht 21:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Gjakovë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Focus
Shitet vetura Ford Focus 1.8 Sport. Vetura èshtè e po sa ardhur nga Zvicrra.E ka Kontrollen teknike te kryer ne Zvicerr dhe èshtè nè gjendje tè rregullt.
Vetura èshtè e pa doganuar, çmimi sipas marreveshjes.
Pèr informata me tè hollesishme na kontaktoni ne nr. tè tel./ viber /whatsapp +41 79 555 20 11.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim