ford mondeo

Shitet nga: ramiz thaqi 20 Mar 10:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2002
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Gjakovë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Mondeo
shes ford mondeo i sapo ardhur nga zvicrra ne gjendje perfekte per me shum thirr ne numrin +37744558971 viber ose watssap dhe numer ne tel 044558971
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim