URGJENT!!!!!!! Ford Tranzit 2004 6 muaj regjistirm

Shitet nga: Mal Beisha 06 Jan 22:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 800 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Gjakovë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Transit
Shes URGJENTISHT Ford Tranzit 2004
Regjistrimi i par ne kosove Qmimi i volitshem dhe i diskutushem te interesuarit kontakt Urgjent
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim