Fordi ne gjendje perfect -99

Shitet nga: Pikli 05 Shk 09:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Komuna: Gjakovë
Ford fokus 1,4 16v .posedon klim airbag abs gjam elektronike centrall plu servisim e kryer tani qe 3 dit rryp motorri vaj filtera goma te reja dhe esht ne gjendje perfekte teknikisht
posedon regjistrim deri me 13.08.2015
Mirpres bles serioz
flm per mirkuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim