Golf 2 -87

Shitet nga: Ermali 16 Mar 15:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 200 EUR

Komuna: Gjakovë
Shitet vetura golf 2 ... Ësht ne gjendje perfekte 1.3 benzin me shpenzime shum te vogla ... Regjistrim deri ne 15 . 02 . 2016 ... Vetura ka te kryer si servisin e madh poashtu edhe te voglin si dhe korp llamell te rejaa ... Fellne alumin , 4 goma te reja te dimrit , muzik etj . Bejm dhe ndrrim te mundshem me vetura tjeraa .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim