Shitet vetura 1.5 dizel

Shitet nga: Bekim 21 Tet 14:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 100 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Gjakovë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Hyundai
Modeli: Matrix
Ventura posedon 1 vit regjistrim ,klim xhamat me pull air bag komforin shum te rujtur si dhe ni par bandash shum te bukur te veres , shpenzimet minimale etj hipotek nuk asht
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim