Infiniti Q45 345ps Full Extra -02

Shitet nga: KK 03 Dhj 12:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2002
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Gjakovë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Infiniti
Modeli: Q45
I AKSIDENTUAR... Boj ndrrim me qdo lloj veture edhe pa dogan. nuk shtoj asgje cmimi i volitshem

Shitet dhe ndrohet
Infiniti Q45
Viti 2002
Km afer 105.000ml
Kubikazha 4.5 Benzin V8 Motor
(253.5 kW / 345 PS)
Karrigiat gjitha me memorje dhe me nxehmje klim funksionale automatik tiptronic
i aksidentuar i mungon fari drita perpara braniki plastik dy airbegat dhe disa gjera tjera te vogla pjese per te gjinden ne peje dhe ne tirane ne motor nuk eshte prishur asnje gje RKS pa regjistrim e paqlajmruar kamer parkingu..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim