Isuzu Trooper -88

Shitet nga: Miri 16 Pri 13:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Shes Isuzu Trooper,2.8 Turbo Diesel,Viti 1988,4x4 shume e pershtatshme per terrene te veshtira dhe shume ekonomike, 5 dyer.E mirembajtur me intervale sherbimesh sistematike.Me gjitha letrat deri ne Mars 2016 me targa KS bej dhe nderrim me ndonje makin te vogel me tablla te shqipnis nr viber 0696687857
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim