Jaguar S -Type Executive 2900/2800 euro -00

Shitet nga: Jaguar 25 Shk 16:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 800 EUR

Komuna: Gjakovë
Jaguar S Type Fundi 2000 me 200000 km origjinale sallon lekure disqe 16 origjinale te Jaguar.
Navigator ,Si dhe opsione te tjera timon druri komanda ne timon,,Sedilje elektrike timon elektrik pasqyra elektrike hapje mbyllje me pult ,sensor parkimi pilot automatik,baxho, e mbajtur ne garazhd.
Ngjyra jeshile perle me nuanca naten e zeze.Kush esht i interesuar ta shohi nga afer !

Me dokumenta dhe siguracion

Tel : 06660 01110

Makina ndodhet ne Durres !!!! Me Tablla te Shqipnis
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim