Jeep Grand cherokee -01

Shitet nga: Grand 10 Mar 15:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Shes Grand cherokee ne gjendje te shkelqyer si jasht po ashtu dhe brenda gjipi ka te gjitha serviset e kryera tani... Vlen te ceket se nuk esht kredit apo hipotek perkthimi bohet meniher te pronari i ri .

NDRRIMI I MUNDSHEM PER INFO NA KONTAKTONI


049-429-249 OSE VIBER +38649429249 ..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim