Jeep Cheerokke Sport

Shitet nga: Beqir 11 Jan 22:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Gjakovë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Jeep
Modeli: Cherokee
Shitet Jeep Cheerokke Sport , eshte ne gjendje te rregullt , dhe ka disa pjes te veçanta.
Makina nuk ka shum te kaluar rreth 96mijë kilometrave,eshte e ardhur nga Europa , dhe eshte ne menyre Automatike 4x4 , .
Ju Faleminderit!!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim