KOMBI MERCEDES 310 -94

Shitet nga: gzimi 14 Pri 13:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 500 EUR

Komuna: Gjakovë
SHITET KOMBI MERCEDES310 VITI 1994 .I DOGANUAR VETEM ME REGJISTRU ESHTE SHUM I MIR 13 ULESE MIREPO PER REGJISTRIM MEC DOKUMENT E KA 8+1 . GJITHMON RI NE GARAZHD ESHT SHUME I RUAJTUR ME GOMA TE REJA DHE HARGJIME TE VOGLA . E KOM BLE PREJ MARAKUT .POR PE SHO SE NUK ME HYN NE PUN E PER KET SHKAK JOM KA E SHES
. SE E KOM PER MERAK
.KUSH PUNON ME TE IA SHEH HAJRIN NDAQ PER FAMILJE NDAQ PER PUNE MINI BUS PER MERAK
VEQ DOGAN KAM PAGUAR 1500 E NUK KAM ME QKA TE THEM VEQ KUSH ASHT I INTERESUR LET TA SHE ME QMIM TE VOLITESHEM . 5500E .SE NI VETUR PI BON QATO PARE E JO GJIK KY MJET
GJINDEMI NE GJAKOV -LUG BUNAR AFER HOTEL AVIANES OSE RUGES PER HOTEL JAKOV
KONTAKTONI E BISEDOJM KUSH I KA MOS NGURO SE VETM JAR KA NGA AJ.
NUMRI TEL 044122999 OSE 044 943 399

GJAKOV
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim