Kia Magetis -01

Shitet nga: Alberti 31 Jan 16:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 800 EUR

Viti: 2001
Transmetuesi: Steptronic / Tiptronic
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Gjakovë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Kia
Modeli: Magentis
Limusina eshte 2500ccm e ardhur nga Zvicrra me te Gjitha Servicet e bera. Eshte ne Gjendje shume te mire dhe te rregullt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim