KIA

Shitet nga: Tom 12 Gsh 11:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 500 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Gjakovë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Kia
Modeli: Sorento
Shes KIA 2004 e ardhur nga gjermanija.Vetura eshte ne gjendje te rregullt 2.5 dizel ka klim dhe eshte 4x4.
Ka librin e servisit ka 134.000 te kalume.
Te interesuarit te na kontaktojn ne nr e tel.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim