KIA sorento 2.5 D

Shitet nga: gjoni 11 Shk 15:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Gjakovë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Kia
Modeli: Sorento
shes kia 2.5 disel 4X4 asht ne qendje shum te mir si jasht dhe mbrenda asht me 1 vit regjistrim dhe me serviser te kryme?37744791881
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim