MITSUBISHI PAJERO 3.2 DI-D Edition 20 Automatik ..

Shitet nga: MILAZIM ISUFI 28 Mar 22:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 500 EUR

Komuna: Gjakovë
Shitet Mitsubishi Pajero 3.2 DI-D 118KW(160 PS) Automatik, Viti i prodhimit 2004
I posedon 254.000km me liber te servisit te garantuara
Gjipi eshte shum i ruajtur si jashte ashtu edhe brenda
Karrikat lekur e zeze dhe elektronike me nxemje, i posedon 7 karrika
6 airbaga, Tempomat ABS, ESP Radio me cd, Servo, etj Full ekstra shih fotot
Vetura eshte ardh ne Kosove me daten 27.03.2015 dhe gjindet ne Kosove vetem 10 dite, pra vetura eshte e pa doganuar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim